Utwory audiowizualne z weselem w tle

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: poniedziałek, 04 luty 2019
Super User

wieczór panieńskiEkranizacje o tematyce ślubnej trafiają w bardzo szerokie grono widzów. Filmy te oglądają młode narzeczone, które przed oczami wyobraźni mają tylko ów wielki, zbliżający się, niezwykły ślub. Ekranizacje z weselem w roli głównej uwielbiają również nastolatki, które spotykają pierwsze zakochanie oraz razem z przyjaciółkami planują wygląd pokoju weselnego oraz długość welonu, jak również bardzo często tworzą szalone scenariusze na wieczór panieński.

Czytaj więcej...

Nietypowe pomysły na przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: poniedziałek, 29 październik 2018
Super User

tortNie ma wątpliwości, iż rodzice chcą z okazji urodzin ich pociechy zaszaleć, a co za tym idzie: zorganizować dziecku najwspanialsze przyjęcie pod słońcem.

Czytaj więcej...

Nauka połączona z rozrywką - czy może być coś lepszego?

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: czwartek, 06 lipiec 2017
Super User

lego mindstorms robotŻyjemy w fascynujących czasach. Rozwój technologiczny, jaki mogliśmy zaobserwować w ciągu ostatnich 20 lat, nie przyszedł do głowy nawet wielu autorom książek SF. XXI wiek to wszakże nie tylko usprawnienia życia czy rozrywka na niespotykanym dotąd pułapie. To również szansa rozwoju dla młodych ludzi.

Czytaj więcej...

Przygotowania do festiwalu muzycznego

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: czwartek, 12 lipiec 2018
Super User

Muzyka, światła, niekończąca się impreza, pot ze zmęczenia, kolorowe stroje, popularne zespoły ponad tłumem – niesamowita przygoda, trwająca kilka nocy. W ten sposób przedstawia się obraz każdego festiwalu muzycznego – tak w naszym kraju, jak i w każdym innym państwie.

Czytaj więcej...

Exit room – na każdą okazję

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: środa, 12 kwiecień 2017
Super User

exit room

W ostatnim czasie, bardzo dużą popularnością cieszą się Exit roomy. Jest to świetna zabawa, która pozwala rozwijać pracę w grupie oraz rozwiązywanie zagadek pod presją czasu. Warto się tam wybrać w grupie najbliższych znajomych lub rodziny. Można też zorganizować tam imprezy np. urodziny, a dzięki temu, że w większości tego typu miejsc jest kilka pokoi – zagadek więc można się tam też wybrać w większej grupie.

Czytaj więcej...