Otaczanie się dziełami sztuki – pozytywne dla zdrowia

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: czwartek, 18 październik 2018
Super User

sztuka wdomuWybór wystroju wnętrza, w jakim się mieszka, oddziałuje na humor. Z tego względu właśnie mówi się, iż należy rozsądnie dobierać barwy tapety. Pomarańczowa tapeta może wywoływać złość, nieświadomie drażnić i także doprowadzać do złego humoru. Z kolei ciepły zielony relaksuje, szarość, podobna jak ta uzyskana podczas wykończenia wnętrza betonem dekoracyjnym zdaje się być nieangażująca emocjonalnie.

Czytaj więcej...

Dobre samopoczucie w domu

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: sobota, 21 lipiec 2018
Super User

Zawsze jak potrzebujemy odrobinę odmienić wnętrze naszego domu, warto jest pomyśleć nad niedrogimi modyfikacjami. Nie musimy przecież momentalnie wykonywać dużych zmian. Należałoby wziąć pod lupę dekoracje, które zmienią nasze wnętrze, a wcale nie będą nadzwyczaj kosztowne i trudne w adaptacji.

Czytaj więcej...

Porządek a powrót do zdrowia

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: niedziela, 03 czerwiec 2018
Super User

Niestety od czasu do czasu każdego z nas dopada choroba, w takim przypadku najlepiej posiadać opcję spędzenia tego czasu w swoim mieszkaniu. Dzięki temu na pewno będziemy się czuć zdrowiej. Znane nam środowisko oraz ulubione miejsca w mieszkaniu bez wątpienia polepszą samopoczucie.

Czytaj więcej...

Wakacje - zdrowe i sportowe

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018
Super User

gimnastyka na plażyCzas urlopowy tuż tuż. To bezsprzecznie doskonały czas, jaki wszyscy kochamy. Należałoby wszakże pamiętać o bezpieczeństwie oraz dobrym samopoczuciu na przestrzeni zbliżających się miesięcy. Nietrudno bowiem w tym beztroskim okresie się zapomnieć i nie przypilnować dużej ilości spraw. Natomiast zdrowie wydaje się w końcu najistotniejsze.

Czytaj więcej...

Zadbana psychika

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: poniedziałek, 30 kwiecień 2018
Super User

Najczęściej w kontekście zdrowia myślimy od razu o zdrowiu fizycznym. Najwięcej też możemy znaleźć porad na temat tego jak się zdrowo odżywiać, czy też w jaki sposób najlepiej dbać o naszą sylwetkę. W tym temacie pojawia się tak wiele informacji, że na spokojnie możemy na własną rękę rozpocząć dietę, czy też ćwiczenia. Natomiast niestety, mało mówi się o zdrowiu psychicznym.

Czytaj więcej...