Sport i zdrowe odżywianie

Kategoria: Sport
Opublikowano: środa, 30, sierpień 2017
Super User

rower z warzywCo poniektórzy uważają, że życie jest zbyt krótkie, by się zdrowo odżywiać. Pozostali wszelako ustanawiają sobie okropne diety i tylko wkurzają brakiem efektów czy też tak zwanym efektem jojo. Rzeczywistość jest jednakowoż taka, iż aby zachować zdrową sylwetkę nie trzeba się specjalnie starać. Wystarczy zmodyfikować trochę nawyków i zacząć więcej się ruszać.

Czytaj więcej...

Najłatwiejszy sport dla każdego

Kategoria: Sport
Opublikowano: piątek, 28, kwiecień 2017
Super User

biegaczeJeżeli chcemy zacząć uprawiać jakiś sport, to musimy się mocno zastanowić nad tym, co dla nas będzie najlepsze. Nie każdy przecież musi lubić konkretną dyscyplinę. Warto więc przemyśleć, jak często chcemy uprawiać dany sport, w jakich warunkach i ile będzie nas kosztowała konkretna dyscyplina.

Czytaj więcej...

Kitesurfing. Parę wskazówek dla początkujących

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 10, styczeń 2017
Super User

ktesurfingKitesurfing jest to sport wodny technicznie zbliżony do windsurfingu, jednak dość mocno się różni w technice używania deski. Prowadzi się ją w taki sposób jak w trakcie jazdy na fali – na krawędzi. Nie ma żagla jak w windsurfingu, używamy kite’a, rodzaju latawca , który jest wykorzystywany właśnie w tej konkurencji.

Czytaj więcej...