Sportowcy przed ołtarzem: jak poradzić sobie z kontuzją przed weselem?

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 13 sierpień 2019
Super User

ślub sportowyJest super, jeśli razem z partnerem czy partnerką dzielicie sportową pasję. Może jednak pojawić się problem, gdy któres z was dozna kontuzji tuż przed ślubem... Poniektórym trudno przychodzi rezygnacja z zajęć sportowych nawet przed tak znaczącym dniem, co w następnej kolejności może spowodować kontuzję, a ta - przewlekły ból. Szczęśliwie nie ma potrzeby przekładania ślubu. Obecnie leczenie bólu to nie problem.

Czytaj więcej...

Sportowe filmy i seriale

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 28 sierpień 2018
Super User

film o sporcieSport to popularny temat, który również jest brany na tapetę przez twórców filmów, a także autorów książek. Daje bowiem spore pole do popisu. Najczęściej tego typu dzieła traktują o przezwyciężaniu przeciwności losu i ostatecznym zwycięstwie – jeśli nawet nie faktycznym pojawieniu się na podium, to przynajmniej zwycięstwie moralnym. Dziś małe zestawienie najciekawszych tytułów związanych z tym tematem.

Czytaj więcej...

Sport i zdrowe odżywianie

Kategoria: Sport
Opublikowano: środa, 30 sierpień 2017
Super User

rower z warzywCo poniektórzy uważają, że życie jest zbyt krótkie, by się zdrowo odżywiać. Pozostali wszelako ustanawiają sobie okropne diety i tylko wkurzają brakiem efektów czy też tak zwanym efektem jojo. Rzeczywistość jest jednakowoż taka, iż aby zachować zdrową sylwetkę nie trzeba się specjalnie starać. Wystarczy zmodyfikować trochę nawyków i zacząć więcej się ruszać.

Czytaj więcej...

Dobry miesiąc na uprawianie sportu

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 12 wrzesień 2017
Super User

Jeżeli trenujemy regularnie, to nie ma dla nas znaczenia jaka jest akurat pora roku, czyt też pogoda.

Czytaj więcej...

Najłatwiejszy sport dla każdego

Kategoria: Sport
Opublikowano: piątek, 28 kwiecień 2017
Super User

biegaczeJeżeli chcemy zacząć uprawiać jakiś sport, to musimy się mocno zastanowić nad tym, co dla nas będzie najlepsze. Nie każdy przecież musi lubić konkretną dyscyplinę. Warto więc przemyśleć, jak często chcemy uprawiać dany sport, w jakich warunkach i ile będzie nas kosztowała konkretna dyscyplina.

Czytaj więcej...