Pomysł na imprezę firmową

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: czwartek, 10 luty 2022
Super User

marathon gdb5448e97 640Wynajmowanie samochodu na eventy pracownicze to możliwość, z jakiej w profesjonalnych wypożyczalniach aut korzysta coraz więcej właścicieli firm. Głównie zdecydowani są na to managerowie firm, które tyle co rozpoczęły działalność w branży i nie mają środków finansowych na to, aby nabywać luksusowe samochody.

Czytaj więcej...

Rozrywkowe rozwiązania w ośrodkach kulturowych

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: piątek, 24 grudzień 2021
Super User

warrior pose gf150ca927 640Przy stole wigilijnym poruszanych jest krocie problemów, również tych zespolonych ze spektaklami, oraz całkowitym bytowaniem instytucji kulturowych. Sporo ludzi frapuje się wówczas w jaki sposób menedżerowie tych dużych gmachów radzą sobie z logistyką, jak również wszystkimi kwestiami powiązanymi z ogrzewaniem, a także prądem.

Czytaj więcej...

Utwory audiowizualne z weselem w tle

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: poniedziałek, 04 luty 2019
Super User

wieczór panieńskiEkranizacje o tematyce ślubnej trafiają w bardzo szerokie grono widzów. Filmy te oglądają młode narzeczone, które przed oczami wyobraźni mają tylko ów wielki, zbliżający się, niezwykły ślub. Ekranizacje z weselem w roli głównej uwielbiają również nastolatki, które spotykają pierwsze zakochanie oraz razem z przyjaciółkami planują wygląd pokoju weselnego oraz długość welonu, jak również bardzo często tworzą szalone scenariusze na wieczór panieński.

Czytaj więcej...

Aktywny wypoczynek: urbex/eksploracja

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: piątek, 23 październik 2020
Super User

urbex 17Jeżeli leniwy urlop to za mało, oryginalnym sposobem zagospodarowania czasu może stać się urban exploration. To względnie nowa dziedzina podróżowania, która polega na zwiedzaniu miejsc niedostępnych, głównie opuszczonych pustostanów: budynków mieszkalnych, sanatoriów, szpitali, kanałów, oraz przejść podziemnych. Eksploratorzy docierają także do zamkniętych dla ogółu przestrzeni, znajdujących się w ciągle czynnych budynkach publicznych, odkrywają hale maszyn, szyby wind, poddasza, albo piętra, które przestały być użytkowane.

Czytaj więcej...

Nietypowe pomysły na przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: poniedziałek, 29 październik 2018
Super User

tortNie ma wątpliwości, iż rodzice chcą z okazji urodzin ich pociechy zaszaleć, a co za tym idzie: zorganizować dziecku najwspanialsze przyjęcie pod słońcem.

Czytaj więcej...