Nietypowe pomysły na przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Kategoria: Rozrywka Opublikowano: poniedziałek, 29 październik 2018 Super User

tortNie ma wątpliwości, iż rodzice chcą z okazji urodzin ich pociechy zaszaleć, a co za tym idzie: zorganizować dziecku najwspanialsze przyjęcie pod słońcem.

Przygotowywanie imprezy maluchom w mieszkaniu przechodzi do lamusa, dlatego że coraz częściej rodzice wolą zapłacić trochę więcej pieniędzy i mieć z głowy planowanie atrakcji dla najmłodszych, zamawianie ciasta o zabawnym kształcie, no i, co bywa najgorsze, porządkowanie mieszkania po małych bałaganiarzach.

Najmłodszym organizuje się więc zazwyczaj urodzinki w pokoju z kulkami i zjeżdżalniami, bo tam mogą się bezproblemowo wybiegać pod okiem wykwalifikowanych animatorek, znających się na swojej pracy i dobrze wiedzących, jak zabawić maluchy w ich urodziny.

Niektórzy nie chcą powtarzać za każdym razem tego samego, czyli fundować pociechom ponownie przyjęcia w sali zabaw. Najpopularniejsza postać organizowania przyjęcia może się znudzić, gdy ciągle Anie, Basie, Kacpry, Darki zapraszają na identyczne urodziny. Urodziny zrobić da się również w ogrodzie botanicznym, w restauracji… Aczkolwiek dzieci XXI wieku stają się wciąż i wciąż bardziej kreatywne i nie chcą zwykłych urodzin! Poszukując oryginalnej inspiracji na urodziny dla dzieci można pomyśleć przykładowo nad zorganizowaniem tego dnia w pokojach z zagadkami.

Zabawy dla maluchów w escape roomach nie są na razie szablonowe i za bardzo popularne, dzieci w swoje urodziny na pewno ucieszą się na coś, czego do tej pory nie miały okazji doświadczyć, to znaczy na rozgryzanie zagadek w gronie najlepszych znajomych z podwórka. Czasami salony tego rodzaju zabaw mają w swojej ofercie, tak samo jak zwykłe pokoje rozrywki – osobne miejsce na poczęstunek, torta w cenie, animatora.

pokój zabawPrzyjęcia nie wyglądają zatem na wybrakowane, wręcz ich atrakcyjność jest zwiększona. Naturalnie przed wybraniem tego typu zabawy dla dzieci, powinno się upewnić, czy wszystkie dzieciaki są w podobnym wieku, a co za tym idzie żadne nie będzie się źle bawiło. Warto również mieć na uwadze, iż nie każde dziecko musi lubić takiego rodzaju aktywności. Niekiedy dzieci mogą preferować po prostu pobiegać za piłką – wszystko jest zależne od temperamentu dziecka oraz jego zamysłu odnośnie jego przyjęcia.

Odsłony: 2715