Sport na ekranie nie musi być statyczny

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: wtorek, 16 listopad 2021
Super User

snow g302ff45d4 640Zima przyszła, lecz czas na eventy kulturalne i wyczynowe nie przestał trwać. Niejeden kraj oferuje nam imprezy, które zapewnią nam rozrywkę i pozwolą oderwać się od rutyny. Podróż na dane imprezy przynosi nam dodatkowo sposobność poznania nieznanych budynków i spróbowania smakołyków. Nie warto poprzestawać na tylko eventach, na jakie nabyliśmy wejściówkę.

Czytaj więcej...

Lubisz biegać w górach? Sprawdź jak na tym zarobić

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: piątek, 22 październik 2021
Super User

sky g85dab0eef 640Zima przybliża się okazałymi krokami, w związku z tym wskazane jest zaintrygować się rozmaitymi opcjami wypoczynku w tym terminie. W wielu odwiedzanych poprzez pasjonatów sportów miejscach, organizowane są festyny oraz festiwale muzyczne. Sprawdź co są w stanie Ci zaoferować, takie hotele.

Czytaj więcej...

Otaczanie się dziełami sztuki – pozytywne dla zdrowia

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: czwartek, 18 październik 2018
Super User

sztuka wdomuWybór wystroju wnętrza, w jakim się mieszka, oddziałuje na humor. Z tego względu właśnie mówi się, iż należy rozsądnie dobierać barwy tapety. Pomarańczowa tapeta może wywoływać złość, nieświadomie drażnić i także doprowadzać do złego humoru. Z kolei ciepły zielony relaksuje, szarość, podobna jak ta uzyskana podczas wykończenia wnętrza betonem dekoracyjnym zdaje się być nieangażująca emocjonalnie.

Czytaj więcej...

Sport i dieta - podstawa zdrowia

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: środa, 07 październik 2020
Super User

zdrowe 05Ruch to zdrowie - nie trzeba tego nikomu tłumaczyć. Jednak równie ważne dla stanu zdrowia jest zbilansowanie diety, aby dostarczać wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Jakie dania można przyrządzać, aby być zdrowym - szczególnie kiedy uprawia się sport?

Czytaj więcej...

Dobre samopoczucie w domu

Kategoria: Zdrowie
Opublikowano: sobota, 21 lipiec 2018
Super User

Zawsze jak potrzebujemy odrobinę odmienić wnętrze naszego domu, warto jest pomyśleć nad niedrogimi modyfikacjami. Nie musimy przecież momentalnie wykonywać dużych zmian. Należałoby wziąć pod lupę dekoracje, które zmienią nasze wnętrze, a wcale nie będą nadzwyczaj kosztowne i trudne w adaptacji.

Czytaj więcej...