Rowerowe szaleństwo w górach

Kategoria: Sport Opublikowano: wtorek, 30 sierpień 2022 Super User

bike g530593244 640Zieleniec to wioska (a właściwie fragment miasta Duszniki-Zdrój) leżąca w południowo-zachodniej Polsce, na zboczu Gór Orlickich. Ceniona głównie jako ośrodek narciarski. Jednakże za sprawą ulokowania świetnie nadaje się też dla osób, które preferują wspinaczki górskie lub odpoczynek wśród natury. Od niedawna jest dodatkowo jedną z miejscowości szlaku kolarskiego, na którym wprawia się krajowa kadra. Jeśli jesteś fanem roweru to wspaniałe miejsce dla Ciebie.

Wyjazd do tegoż wyjątkowego kącika Polski z rowerem to fantastyczna okazja do treningu. Tras istnieje mnóstwo i są dostosowane do wszelkiego stopnia zaawansowania. Renoma, jaką za pomocą narciarstwa zyskał Zieleniec, doprowadziła do tego, że o wolne pokoje nietrudno. Przede wszystkim zawodowcy będą zadowoleni. Noclegi, które posiada Zieleniec przy stoku, to znakomita zachęta do trenowania jazdy na rowerze górskim. Mnogie trasy oraz podjazdy z pewnością pomogą przysposobić się do najtrudniejszych wyścigów.

Teren Zieleńca to również świetne położenie dla amatorów jazdy na „szosówkach”. Mnogość kilometrów przeuroczych tras utwardzonych, przez cały rok czaruje tłumy szosowców. Trenowała w tej okolicy nawet złota medalistka, wobec tego wybór szos zaspokoi chociażby najbardziej wymagające osoby, zobacz więcej https://www.szarotka.eu/blog/post/trasy-rowerowe-w-kotlinie-klodzkiej. Zaś po ciężkim treningu – hotel SKI i SPA. Zieleniec skupia wiele kurortów, w których dane jest poświęcić się miłemu leniuchowaniu i naładować baterie.

bedroom gf4e6c02d3 640Swoje miejsce odkryją tutaj też ci, którzy lubią jazdę na rowerze, lecz niezupełnie zawodowo. Apartament w Zieleńcu cudownie posłuży na sentymentalny, a jednocześnie czynny pobyt. Kolejki linowe, Orlica oraz różne szkółki rowerowe zagwarantują miło spędzony czas całym rodzinom. Warto wspomnieć, że blisko stąd do granicy. Wobec tego za dnia rower, natomiast wieczorową porą smaczny Zieleniec. Restauracja z pysznymi regionalnymi daniami stanie się idealnym podsumowaniem dnia.

Góry to rewelacyjne miejsce do wycieczki w każdej porze roku – pełne cudnych krajobrazów oraz rozmaitych atrakcji. A na dodatek korzystne dla stanu zdrowia. Jeśli kochasz kolarstwo, ale do tej pory nie dojechałeś do Zieleńca – koniecznie się tam wybierz.

Noclegi i wiele przydatnych informacji o atrakcjach Zieleńca możesz znaleźć w Hotelu Resort Szarotka https://www.szarotka.eu/

Odsłony: 87