Nowy sezon „Gry o Tron” jeszcze bliżej. Czego się spodziewać? Parę informacji

Kategoria: serialoman Opublikowano: sobota, 21 styczeń 2017 Super User

GOTMamy dobrą wiadomość dla wszystkich zwolenników serialu „Gra o Tron”. Historie i intrygi rządzące krainą Westeros już za moment będą posiadały własną kontynuację.

Nowy etap serialu będzie miał własną premierę już 16 lipca tegoż roku. Dla wielu zwolenników realizacji znaczy to kolejne wieczory spędzone z bohaterami urodzonymi w umyśle George’a R.R. Martina. Według prognoz twórców walka o Żelazny Tron będzie ponownie bardziej intensywna również zażarta.

Gra o Tron dostała szereg statuetek dodatkowo nagród. W 2015 roku produkcja dostała aż 12 statuetek Emmy. Wszystko wskazuje na to, że siódmy sezon nie zamierza obniżać poprzeczki. Aktualne doświadczenia wyprowadziły bohaterów na nieznane wody ciężkich także surowych poczynań. W linii nie zabraknie zemsty za zdradę. W aktualnym sezonie na znaczeniu zyska bezwzględny ród Boltonów. Jak przekonaliśmy się w poprzednich odcinkach, dla wielu bohaterów rywalizacja o siłę łączy się z ryzykiem straty życia albo bliskich.

got bannerGra o Tron od początku oferuje fanom widowisko na najpiękniejszym poziomie. Wielbiciele serii pokochali serial za niebanalność fabuły również intensywność charakterów. To oczywiście sylwetki także ich wzajemne historie są zaczerpnięte ze świata rzeczywistego. To wszystko sprawia, iż pomimo, iż akcja umieszczona jest w mitycznym świecie, to ciągle jest niezwykle zbliżona widzowi. Smoki i pozostałość fantastycznych zjawisk nie przeszkadzają bynajmniej w przeżywaniu wspólnie z bohaterami serialu dużych emocji.

Seria powoli dobiega końca. Ósmy sezon będzie aktualnie ostatnim. Tym ważniejsze jest, żeby być na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami i aby nie opuścić żadnego odcinka serii. Z pewnością oglądanie zaległych odcinków po zakończeniu serialu nie przyniesie już takiej satysfakcji. Co więcej, ominie nas sporo konferencji w otoczeniu, zwolenników Gry o Tron w tymczasem nie brakuje. Serial już na wstępie spotkał się z pozytywną opinią dziennikarzy również korzystnym uznaniem fanów. Gra o Tron to przede wszystkim bestsellerowa seria książek oraz wykonany na jej podstawie serial. Choć twórcy otwarcie przyznają się, iż grupa wydarzeń została zastąpiona, żeby bardziej przystawała do wizji serialu również perspektyw, jakie daje przedstawienie zdarzeń z Westeros na ekranie. My się obecnie nie potrafimy doczekać kolejnego sezonu, lecz sądząc po wrzawie w Necie, nie tylko my. Nie pozostaje zatem nic innego, niż tylko spokojnie czekać na premierę następnego sezonu. Zwiastun jest aktualnie widoczny w sieci, można zatem choć trochę zaspokoić swój apetyt na egzotyczne zjawiska.

 

Odsłony: 1691