Aktywnie po lesie?

Kategoria: Sport
Opublikowano: czwartek, 07 kwiecień 2022
Super User

woman g9d40bdb8d 640Zapewne każdy z nas pamięta z dzieciństwa grę w podchody. To idealny pomysł na zabawę na łonie natury i spędzenie czasu razem z bliskimi. Co więcej, gra w podchody rozwija pomysłowość, zapewniając świetny trening dla umysłu.

Czytaj więcej...

O czym należy wiedzieć zanim się wybierzesz w góry rowerem?

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 22 marzec 2022
Super User

bmx g1a3286c60 640Wycieczki rowerem po górach to po pierwsze trening niezwykle ekstremalny i niebezpieczny, zaś z drugiej to prawdziwa przyjemność mieć okazję podziwiać z góry wszystko to, co każdego dnia jest na wyciągnięcie naszej ręki. Warto jednak mieć świadomość, co nam będzie potrzebne do takiej wycieczki dokonując takiego wyboru po raz pierwszy.

Czytaj więcej...

Ośrodki sportowe w górach – ciekawe rozwiązanie

Kategoria: Sport
Opublikowano: środa, 02 luty 2022
Super User

hiking g35d3aa8c5 640Domy zbudowane z bali posiadają specyficzny, rustykalny klimat. Z tego względu często stosuje się tą metodę budowlaną w miejscach, które mają zapaść w pamięć odwiedzających. Są to dla przykładu domy weselne i ośrodki sportowe w górach. Jasne, że nie każdy przepadają za weselami w swojskim klimacie, niemniej jednak, imprezy zorganizowane w klimatycznej sali położonej gdzieś pośród zieleni, będą miały swoją niepowtarzalną atmosferę. A po przebudzeniu będziemy mogli… odpocząć po długiej nocy w spokojnym otoczeniu ;) Podobnie ma się rzecz z ośrodkami sportowymi. Tutaj raczej mniejsza ilość osób będzie miała obiekcje w kwestii stylu – co jest bowiem bardziej stosownego niż po całym dniu jazdy na nartach czy snowboardzie wrócić do ciepłego ośrodka w klasycznym góralskim stylu?

Czytaj więcej...

Ruch na świeżym powietrzu z własnym zwierzakiem

Kategoria: Sport
Opublikowano: środa, 02 marzec 2022
Super User

horse ge012bfc77 640Każdy właściciel psa zdaje sobie sprawę, że to nie jedynie frajda ale także powinności. Da się to odczuć szczególnie gdy trzeba wstać wcześniej w zimny lub deszczowy poranek i iść z własnym ulubieńcem na dwór.

Czytaj więcej...

Zarządzasz obiektem sportowym? Sprawdź o co musisz dbać

Kategoria: Sport
Opublikowano: niedziela, 02 styczeń 2022
Super User

pexels maria orlova 4946389O popularności uprawiania sportu nikogo nie powinno się przekonywać. Od początkowych klas szkolnych przedmioty gimnastyczne są integralnym elementem nauki. Rozchodzi się nie jedynie o to, by wesprzeć fizyczny wzrost małego człowieka, ale także umożliwić odpoczynek głowie oraz zwiększyć biegłość działań w grupie. Jak uprawianie dyscyplin sportowych to rzecz jasna adekwatna powierzchnia. Idąc od szkolnej sali gimnastycznej, a na wyczynowej hali sportowej skończywszy – każdą przestrzeń powinno się dobrze doglądać. Jakim sposobem opiekunowie sal sportowych podchodzą do tego zagadnienia?

Czytaj więcej...