Rowerowe szaleństwo w górach

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 30 sierpień 2022
Super User

bike g530593244 640Zieleniec to wioska (a właściwie fragment miasta Duszniki-Zdrój) leżąca w południowo-zachodniej Polsce, na zboczu Gór Orlickich. Ceniona głównie jako ośrodek narciarski. Jednakże za sprawą ulokowania świetnie nadaje się też dla osób, które preferują wspinaczki górskie lub odpoczynek wśród natury. Od niedawna jest dodatkowo jedną z miejscowości szlaku kolarskiego, na którym wprawia się krajowa kadra. Jeśli jesteś fanem roweru to wspaniałe miejsce dla Ciebie.

Czytaj więcej...

Aktywny Sylwester w ciepłych krajach

Kategoria: Sport
Opublikowano: środa, 24 sierpień 2022
Super User

sunset g91ae0d8e3 640Zdaje się, że do Sylwestra nadal daleko, tymczasem czas przelatuje tak szybko, że ani się zorientujemy jak minie. Dobrze jest przemyśleć już teraz, w jaki sposób spędzimy ostatnią noc roku. Poza zakończeniem roku może to okazać się fantastyczna sposobność do wizytacji interesującego kraju oraz doświadczenia fascynującej tradycji. Sylwester w ciepłych krajach to okazja, aby w ciągu zimy zażyć trochę słońca oraz przeżyć wycieczkę życia. Dokąd najlepiej podążyć?

Czytaj więcej...

Rowerowe wyprawy koleją to świetny pomysł na spędzenie aktywnego weekendu!

Kategoria: Sport
Opublikowano: poniedziałek, 11 lipiec 2022
Super User

cycling g6e2cb3e41 640Lato to idealna okazja na kolarskie wyprawy. Wszyscy, którzy uwielbiają długie wyprawy, powinni udać się w rozmaite interesujące miejsca, przemierzając część drogi koleją. Takie kolarskie wycieczki uznawane są za cieszące się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej...

Zobacz jak rozpocząć przygodę z narciarstwem

Kategoria: Sport
Opublikowano: poniedziałek, 08 sierpień 2022
Super User

skiing g41497c04b 640Do ferii wprawdzie nadal kilka miesięcy, ale chcąc wyjechać w tym czasie na narty, dobrze pomyśleć o tym już teraz. Zorganizowanie wypadu to nie tylko obranie odpowiedniego kierunku, ale dodatkowo zorganizowanie sprzętu. Doświadczeni narciarze z pewnością mają świadomość jak się wyekwipować na określony stok. Amatorom narciarstwa przyda się nieco porad.

Czytaj więcej...

Duże eventy sportowe i muzyczne. Dopracowana organizacja eventów na terenie Poznania!

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 05 lipiec 2022
Super User

race g7e7e66f32 640Nie da się ukryć, organizacja różnego typu wakacyjnych eventów zarówno tych sportowych, jak i muzycznych wymaga zarówno szczególnie dopracowanej organizacji i logistyki, jak również dostępu do transportu pozwalającego na bezproblemowe przewiezienie wszelkich elementów koniecznych do tego, by owe koncerty, bądź też imprezy sportowe odbyły się zgodnie z planem. Nie da się ukryć, że jednym z najlepiej prosperujących miast pod kątem organizacji różnego typu eventów jest bez wątpienia Poznań. To zazwyczaj tam mają miejsce największe koncerty oraz pełne emocji i adrenaliny rozgrywki sportowe.

Czytaj więcej...